Rada Programowa

Skład Rady Programowej:

  • Przewodniczący Rady Programowej - Piotr Kosiuczenko (Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie)
  • Przewodniczący Rady Programowej - Michał Śmiałek (Politechnika Warszawska)

  • Zbigniew Banaszak (Politechnika Warszawska)
  • Włodzimierz Bielecki (Zachodnipomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Leszek Borzemski (Politechnika Wrocławska)
  • Krzysztof Cetnarowicz (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)
  • Jakub Chabik (Bank BPH SA)
  • Zbigniew Czech (Politechnika Śląska)
  • Włodzimierz Dąbrowski (Politechnika Warszawska)
  • Mariusz Flasiński (Uniwersytet Jagielloński)
  • Janusz Górski (Politechnika Gdańska)
  • Adam Grzech (Politechnika Wrocławska)
  • Piotr Habela (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych)
  • Bogumiła Hnatkowska (Politechnika Wrocławska)
  • Zbigniew Huzar (Politechnika Wrocławska)
  • Stanisław Jarząbek (Narodowy Uniwersytet Singapuru)
  • Piotr Kosiuczenko (Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie)
  • Leszek Maciaszek (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)
  • Jan Madey (Uniwersytet Warszawski)
  • Lech Madeyski (Politechnika Wrocławska)
  • Zygmunt Mazur (Politechnika Wrocławska)
  • Karolina Muszyńska (Uniwersytet Szczeciński)
  • Jerzy Nawrocki (Poznań University of Technology)
  • Ngoc-Thanh Nguyen (Politechnika Wrocławska)
  • Mirosław Ochodek (Politechnika Poznańska)
  • Aneta Poniszewska-Maranda (Politechnika Łódzka)
  • Piotr Poprawski (Capgemini)
  • Krzysztof Sacha (Politechnika Warszawska)
  • Michał Śmiałek (Politechnika Warszawska)
  • Mirosław Staroń (IT University of Goethenburg, Sweden)
  • Andrzej Stasiak (Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie)
  • Krzysztof Stencel (Uniwersytet Warszawski)
  • Jakub Swacha (Uniwersytet Szczeciński)
  • Tomasz Szmuc (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)
  • Zdzisław Szyjewski (Uniwersytet Szczeciński)
  • Lech Tuzinkiewicz (Politechnika Wrocławska)
  • Bartosz Walter (Poznań University of Technology)
  • Andrzej Wasowski (IT University of Copenhagen, Denmark)
  • Krzysztof Wnuk (Blekinge Institute of Technology, Sweden)
  • Janusz Zalewski (Florida Gulf Coast University, USA)
  • Krzysztof Zieliński (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)