O konferencji

image_pdfimage_print

Informatyka w Zarządzaniu, konferencja odbyła się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2016 r. w Szczecinie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zrządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Celem konferencji Informatyka w Zarządzaniu 2016 było zaprezentowanie wyników badań naukowych z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych do wspomagania decyzji. Konferencja była znakomitą okazją do wymiany osiągnięć naukowych oraz pozwoliła na podjęcie wspólnych inicjatyw badawczych.

Wsparcie przy organizacji konferencji

II edycja konferencji „Informatyka w Zarządzaniu” – IwZ2016 była finansowana w ramach umowy 700/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę”. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Biuletyn PTI oraz Przegląd organizacji.

Wydarzenia towarzyszące

29 listopada 2016, o godz. 19:00 chętni prelegenci i uczestnicy mieli możliwość skorzystania z niecodziennej okazji uczestniczenia w koncercie fortepianowym laureata  XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w naszej Szczecińskiej Filharmonii (koncert kameralny).

30 listopada – 1 grudnia 2016 odbyła się również II edycja konferencji Metody Komputerowe w Ekonomii Eksperymentalnej (Computational Methods in Experimental Economics CMEE), której celem była popularyzacja wiedzy, najnowszych osiągnięć naukowych oraz trendów w zakresie wykorzystania metod komputerowych w ekonomii eksperymentalnej.